Urząd miasta informuje, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników, w związku z zagrożeniem koronawirusem, całkowicie wyłączone z użytku do odwołania zostają miejskie place zabaw i siłownie zewnętrzne. O zakazie wstępu przypominać mają plakietki umieszczone w widocznych miejscach.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z zaleceniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie wydarzenia kulturalne BDK zostają odwołane. Wydarzenia zostaną przeniesione na inny termin, który podamy wkrótce.

W związku z budową nowego przebiegu drogi wojewódzkiej nr 512 wraz z budową przeprawy mostowej na rzece Łynie, informujemy że od dnia 09.03.2020 r. zostają zmienione rozkłady jazdy i trasy linii nr 1,2,3 i 5 komunikacji miejskiej w Bartoszycach. Przystanki przy ul. Poniatowskiego 12A – Łyna i Poniatowskiego 2 -Kino Muza (od strony Cerkwi) zostaną przeniesione na ul. Paderewskiego 47-49 oraz na ul. Słowackiego nr 3-5. Zmiana obowiązuje do odwołania.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w obchodach 688. urodzin Miasta Bartoszyce, które odbędą się w dniu 17 lutego 2020 r. Program obchodów przygotowany został przez Urzędu Miasta Bartoszyce oraz Bartoszycki Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza do udziału w “Kolorowych Feriach dla Dzieci”. W ramach wydarzenia odbędą się się dwie, 5-godzinne imprezy wypełnione atrakcjami.

Na pierwszą zabawę zapraszamy 28 stycznia 2020 r. do Szkoły Podstawowej nr 7 (początek g. 12:00), kolejna odbędzie się 1 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 (początek godz. 12:00). Wstęp wolny!

12 stycznia 2019r. w BDK od godz. 15:00 Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, które będą się działy podczas tegorocznego finału w naszym mieście

Orszak odbędzie się 6 stycznia 2020 r. o godz. 14:00. Trasa podobnie jak w latach poprzednich biegnie od pomnika Św. Brunona przez rondo “Solidarności, rondo “20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej” do Placu Boh. Westerplatte.

Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski zaprasza na powitanie Nowego Roku. Plac Bohaterów Westerplatte 31 grudnia 2019r. godz. 23:30

Dołączcie do nas i wspólnie poczujmy tanecznym krokiem świąteczną atmosferę

Kiedy:19.12.2019 (czwartek)
Czas:18.00
Miejsce: Bartoszycki Dom Kultury
WSTĘP WOLNY

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Komendant Hufca ZHP w Bartoszycach Paweł Wołoch zapraszają do udziału w przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju, które odbędzie się 20 grudnia 2019 r. o godz. 16:00 na Placu Boh. Westerplatte (patelnia). Wydarzeniu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu na lampion Betlejemskiego Światła Pokoju oraz występy artystyczne.

Znajdź nas

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informację na swój e-mail.