Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w obchodach 688. urodzin Miasta Bartoszyce, które odbędą się w dniu 17 lutego 2020 r. Program obchodów przygotowany został przez Urzędu Miasta Bartoszyce oraz Bartoszycki Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza do udziału w “Kolorowych Feriach dla Dzieci”. W ramach wydarzenia odbędą się się dwie, 5-godzinne imprezy wypełnione atrakcjami.

Na pierwszą zabawę zapraszamy 28 stycznia 2020 r. do Szkoły Podstawowej nr 7 (początek g. 12:00), kolejna odbędzie się 1 lutego 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 (początek godz. 12:00). Wstęp wolny!

12 stycznia 2019r. w BDK od godz. 15:00 Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, które będą się działy podczas tegorocznego finału w naszym mieście

Orszak odbędzie się 6 stycznia 2020 r. o godz. 14:00. Trasa podobnie jak w latach poprzednich biegnie od pomnika Św. Brunona przez rondo “Solidarności, rondo “20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej” do Placu Boh. Westerplatte.

Burmistrz Bartoszyc Piotr Petrykowski zaprasza na powitanie Nowego Roku. Plac Bohaterów Westerplatte 31 grudnia 2019r. godz. 23:30

Dołączcie do nas i wspólnie poczujmy tanecznym krokiem świąteczną atmosferę

Kiedy:19.12.2019 (czwartek)
Czas:18.00
Miejsce: Bartoszycki Dom Kultury
WSTĘP WOLNY

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski oraz Komendant Hufca ZHP w Bartoszycach Paweł Wołoch zapraszają do udziału w przekazaniu Betlejemskiego Światła Pokoju, które odbędzie się 20 grudnia 2019 r. o godz. 16:00 na Placu Boh. Westerplatte (patelnia). Wydarzeniu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu na lampion Betlejemskiego Światła Pokoju oraz występy artystyczne.

Weekendy są po to, aby… jeść i korzystać z atrakcji, które będą na Was czekać na Festiwalu Smaków Food Trucków w Bartoszycach.

Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są bezpłatne bony na dowolne danie z wybranego food trucka. W sumie do rozdania mamy 4 pojedyncze bony.

Październikowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Bartoszycach.

Znajdź nas

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informację na swój e-mail.