Poważne konsekwencje, przewidziane w kodeksie karnym dla pijanych za kierownicą, nie powstrzymały 22 – latka przed kierowaniem skodą na podwójnym gazie. Zatrzymany przez policjantów mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu, stracił prawo jazdy, które miał od niespełna 4 lat i odpowie przed sądem za przestępstwo.

W okresie od 25 lutego do 15 marca 2019 r. na terenie powiatu bartoszyckiego przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa. Powiatowa Komisja Lekarska w Bartoszycach swoją siedzibę mieć będzie w lokalu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Bartoszycach przy ul. Limanowskiego 14 (budynek stołówki szkolnej).

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz nie żyje. Polityk zmarł po tym, jak został zaatakowany nożem przez 27-letniego mężczyznę podczas gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszelkie wyrazy współczucia i kondolencje dla Rodziny Prezydenta składa redakcja Bartoszyce24.pl

zdjęcie: tvp

FERIE ZIMOWE 2019 zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku uczniowie naszego województwa rozpoczną odpoczynek już 21 stycznia. Przerwa w nauce standardowo potrwa dwa tygodnie, w trakcie której dzieci będą miały okazję złapać nieco oddechu i odpocząć przed drugim semestrem. Oto propozycja Bartoszyckiego Domu Kultury na okres ferii 2019. Zapraszamy serdecznie!! Wstęp na wszystkie propozycje jest bezpłatny.

Burmistrz Miasta Bartoszyce Piotr Petrykowski zaprasza 6 grudnia o godz. 15:00  na Plac Bohaterów Westerplatte (patelnia)

Informujemy, że od dnia 19 listopada br. nastąpi zmiana rozkładu jazdy linii nr 1 oraz 5 komunikacji miejskiej w Bartoszycach. Zaktualizowane rozkłady jazdy znajdziecie Państwo poniżej.

Dziś na portalu społecznościowym facebook firma KWIAT - Mariusz Kwieciński - usługi brukarskie i budowlane pisze:

Towarzystwo Budownictwa Społecznego spółka z o.o w Bartoszycach oraz ZHP zapraszają:

Trwa kontynuacja prac drogowych na ulicy Nad Łyną. Na remontowanym odcinku wykonano większość robót ziemnych związanych z gazociągiem i kanalizacja deszczową, częściowo położono pierwszą warstwę asfaltu i wykonano parkingi, chodnik i ścieżkę rowerową. Trwają dalsze prace na kolejnym odcinku ulicy oraz przygotowania do montażu oświetlenia. Koniec prac przewidziany jest na druga połowę sierpnia.

Znajdź nas

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze informację na swój e-mail.