Jarmark Wielkanocny

(0 głosów)

5 kwietna 2020r. od godz. 10:00 - posesja Bartoszyckiego Domu Kultury

Zapraszamy serdecznie do udziału w Wielkanocnym Jarmarku Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego 5 kwietnia 2020 r. (niedziela) od godziny 10:00 na posesji Bartoszyckiego Domu Kultury zapanuje jarmarkowa atmosfera. Twórcy ludowi, reprezentujący różne dziedziny sztuki, będą mieli okazję przedstawić swoje wyroby, m.in. rzeźby, obrazy, serwetki, ceramikę, decoupage, a także stoiska z miodem, ciastem obrzędowym, regionalnymi przysmakami itp. Można będzie kupić mnóstwo świątecznych ozdób ale też potrawy i przetwory domowe.

Przyjmujemy zgłoszenia wystawców chętnych do wzięcia udziału w Jarmarku Wielkanocnym, do 3 kwietnia 2020 r. pod numerem telefonu 89 762 23 89. Wyroby prezentowane na stoiskach muszą być wytworzone w sposób nieprzemysłowy i niekomercyjny, posiadać walory artystyczne lub regionalne i być wytworem pracy zgłaszającego stoisko. Prosimy o zabranie ze sobą własnych stolików i namiotów.

Ostatnio zmieniany sobota, 07 marzec 2020 10:23